Hétszínvirág Művészeti ÓvodaHétszínvirág Művészeti Óvoda

Kiscsoportos szülői értekezlet és iratbemutatás

2021. június 25. péntek

Tisztelt Szülők!

2021. augusztus 16-án 16.00-tól kezdődik az iratbemutatás. Az adatok egyeztetésén kívül szükséges a Pedagógiai Szakszolgálat által kért nyelvfejlődési szűrés elvégzése is egy kérdőív kitöltésével, ezért kérjük Önöket, lehetőleg ebben az időpontban jelenjenek meg, hogy a szülői értekezletet időben el tudjuk kezdeni! Hozzák magukkal a gyermek anyakönyvi kivonatát vagy személyazonosító igazolványát, lakcímkártyáját és TAJ kártyáját, és az egyik szülő személyazonosító igazolványát és lakcímkártyáját.

A szülői értekezlet időpontja 17.00 óra, megjelenésükre feltétlenül számítunk!

Az értekezlet és az iratbemutatás az óvoda udvarán lesz megtartva, kedvezőtlen időjárás esetén a tornatermet tudjuk használni. Mivel a járványhelyzet alakulása nem ismert, hozzon magával maszkot, és azt kérésre vegye fel.

Segítő együttműködését előre is köszönjük!