Nyuszi

"Az első pillanat, mikor megszületsz, társunkká szegődsz egy idegen világban.
A második pillanatban lassan felcseperedsz, s tágra nyitott szemmel rácsodálkozol a világra."
Jim Morrison

.

Csoportszobánk domináns színe a kék,melyet pirossal vidámítottunk; a dekorációk és a textíliák ezen színek árnyalataiból kerülnek ki.

Kedvenc elfoglaltságunk a babakonyhai sütés-főzés és a barkácsolás. Mindkét játéktémát egyaránt szívesen végzik a fiúk és a lányok. A szervezett tevékenységek közül a zenei készségfejlesztés áll hozzánk a legközelebb: dobolunk, zenekart alakítunk a metalofonnal és a csörgőkkel. Szeretünk rajzolni, tornázni, és mesekönyvet nézegetni.

Szépen, fokozatosan szokjuk az óvodát, a szokásokat, szabályokat. Néha még kicsit sírunk anya, apa után, de azért jól érezzük magunkat. Csendben, kitartóan, nyugodtan játszunk, és napról-napra ügyesebbek leszünk az önkiszolgálásban és más munkában.

Székely Ágnes
óvó néni